En Çok Sorulan Sorular

Evet, ürün size ulaştığı takdirde ödemeyi kapıda ödeme olarak yapabilirsiniz. Kapıda sadece nakit ödeme yapabilirsiniz.

Ürünü geri iade etmek istiyorsanız sizlere en yakın olan Yurtiçi Kargo şubesine giderek ürünü bizlere göndermeniz yeterlidir. Ürünü, Marka7 - Resul Duran adına göndermek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Alıcı ödemeli gönderirseniz herhangi bir ücret ödemeden ürünü bizlere geri iade edebilirsiniz. Geri iade edilen ürün bize ulaştıktan sonra kontrol edilir ve para iadesi yapılır.

Hayır kargo ücreti yoktur, ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Beğenmiş olduğunuz ürünün fotoğrafında yer alan bütün ürünler gönderilir. Ürünlere ek olarak garanti belgesi de dahil edilmektedir.

Ürününüz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz ve kapıda ödeme ile gönderilir. Sadece Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız vardır, diğer kargo firmamaları ile anlaşmamız yoktur. Kapıda ödeme veya kargo ücreti için herhangi bir ek ücret ödemeyeceksiniz.

Evet, ürününüz hediye paketine konularak gönderilir.

Evet, saatlerimiz kargo yapılmadan önce kontrolden geçiyor ve poşetlenerek ürün içeriğine konularak gönderilmektedir. Saat kordon boyutu standarttır, hasır kordonu kendiniz ayarlayabilir metal kordonları ise çevrenizde bulunan herhangi bir saatçi de 5-10₺ karşılığında bileğinize göre ayarlama yapabilirsiniz.

Evet, eğer ki alıcıya ait bir notunuz var ise ürün içeriğine notunuzu yazıp ürünle birlikte gönderilir.